2013 m. ISAF Pasaulio jaunių čempionatas

23 liepos 2013
Komentarai: 0
Kategorija: Pasiekimai
23 liepos 2013, Komentarai: 0

Liepos 13-20 dienomis Lamasol (Kipre) vyko ISAF (Tarptautinės buriuotojų federacijos) Pasaulio jaunių iki 19 metų buriavimo čempionatas. Ši regata yra kasmetinis stipriausių šio amžiaus buriuotojų septyniose jachtų klasese patikrinimas. Regata vyksta olimpiniu principu: šaliai jachtų klasėje gali atstovauti tik vienas buriuotojas.
Šiais metais Lietuvai atstovavo trys sportininkai: Klaipėdos buriavimo mokyklos „Žiemys“ auklėtinis Dominykas Kneižys ir du Kauno
„Bangpūčio“ buriavimo mokyklos atstovai: Milda Eidukevičiūtė ir Vytautas Celiesius. Labai geromis buriavimui sąlygomis vykusioje metinėje jaunių „olimpiadoje“ geriausiai sekėsi klaipėdiečiui, „Žiemio“ buriuotojui Dominykui Kneižiui, startavusiam Laser Radial jachtų klasėje ir užėmusiam aukštą 12 vietą iš 56 pasaulio valstybių stipriausių buriuotojų. Domui tai buvo jau trečias toks čempionatas iš eilės. Toje pačioje jachtų klasėje (Laser Radial) taip pat trečią kartą startavusi Milda Eidukevičiūtė užėmė 22 vietą tarp 40 valstybių buriuotojų.
Burlenčių RSX klasėje startavęs kaunietis Vytautas Celiesius užėmė 21  vietą iš 28 valstybių atstovu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *