2014m. Klaipėdos rajono mero taurė įvyko!

3 birželio 2014
Komentarai: 0
Kategorija: Pasiekimai
3 birželio 2014, Komentarai: 0

2014 m. gegužės mėn. 31 d. jau tradiciškai tapusia Klaipėdos rajono mero taurė įvyko VšĮ Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“
kolektyvo dėka Gargždų karjere. Jaunuosius buriuotojus pasveikinio pats Gargždų miesto meras, VšĮ „Žiemys“ buriavimo mokyklos direktorius.

Dalyvavo 11 buriuotojų iš Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono bei Platelių.

Oro sąlygos buvo itin palankios šioms varžyboms. Pakako ir vėjo, ir saulės. Įvyko net 11 plaukimų. Kadangi šioje Taurėje dalyvavo pusė jau vadinamųjų „senbuvių“ ir pusė naujokų, tad dalyviai buvo suskirstyti i dvi grupes A ir B.

A grupėje kaip ir pernai lyderė tapo Paulina Pekūnaitė (Klaipėda). Antra ir trečia vietomis pasidalino broliukai iš Platelių Lukas ir Vilius Glemžos.
B grupėje pirmą vietą laimėjo Martynas Vitkus (iš Klaipėdos rajono), antrąją – Nojus Bestauskas (iš Klaipėdos rajono) ir trečiąją Jonas Baliutavičius (Klaipėda).
Taip pat buvo apdovanotas ir jauniausias varžybų dalyvis Nojus Mockus 8 metų.

Varžybas nuo kranto stebėjo vaikų tėveliai, miesto svečiai. Varžybų uždarymą baigtu paskelbė Klaipėdos rajono savivaldybės narys Algirdas Ronkus vaikams palinkėdamas „gero vėjo“.
Kitais metais tikimės dar didesnio šios regatos suidomėjimo ir dar didesnio dalyvių skaičiaus iš Vilniaus, Šiaulių bei Kauno buriavimo mokyklų.

Komentavimo galimybė išjungta.