Dziwnow’e (Lenkija) Laser jachtų klasės Europos taurės etapas

18 liepos 2016
Komentarai: 0
Kategorija: Pasiekimai
18 liepos 2016, Komentarai: 0

Praėjusią savaitę Dziwnow’e (Lenkija) vyko Laser jachtų klasės Europos taurės etapas, kuriame dalyvavo buriuotojai iš daugiau kaip 20 šalių. Be europiečių dalyvavo JAV, Kinijos, Honk Kongo, Singapūro, Australijos, Bahraino buriuotojai. Visi jie, be abejo, dalyvaus rugpjūčio mėnesį vyksiančiuose Pasaulio U21 ir Laser 4,7 čempionatuose Kylyje. Dėl to jie jau ir yra čia – Europoje.

Dziwnow’e pagirtinai buriavo „Žiemio“ sportininkė keturiolikmetė Paulina Pekūnaitė. Laser 4,7 jachtų klasėje ji iškovojo pirmąją vietą U16 (iki 16 metų) merginų grupėje, buvo šešta tarp visų moterų ir užėmė aukštą 13 vietą absoliučioje įskaitoje tarp 68 dalyvių. Paulina apdovanota nugalėtojos taure, diplomu ir vertingu daiktiniu prizu – „buriuotojiška“ striuke. „Žiemys“ kolektyvas džiaugiamės ir sveikiname Pauliną!

Nuotraukoje iš kairės: Neilas Straukas (Laser Radial – 35 vieta, 74 dalyviai), Dovydas Nikitinas (Laser 4,7 – 37 vieta, 68 dalyviai), Paulina Pekūnaitė, Robertas Urbonavičius (Laser Standard – 33 vieta, 37 dalyviai) ir Europos taurės debiutantas Hubertas Kalinauskas (Laser Radial – 67 vieta, 74 dalyviai).

 

Komentavimo galimybė išjungta.