Išbandymai ir pasiekimai LR buriavimo taurėje, Nidoje

17 gegužės 2016
Komentarai: 0
Kategorija: Pasiekimai
17 gegužės 2016, Komentarai: 0

Sveikinimai Paulinai Pekūnaitei, iškovojusiai pirmą vietą Laser 4,7 moterų grupėje. Šioje klasėje, kur varžėsi 12 sportininkių, paskutinę varžybų dieną, pučiant 10 m/sek ir stipresniam vėjui, Paulina nepaliko jokių vilčių savo pagrindinei varžovei dėl čempionės titulo kaunietei D.Jarmalavičiūtei.

Aukštas ketvirtas vietas iškovojo kiti trys „žiemiečiai“.

Kristupas Mažonas turėjo tenkintis ketvirta vieta, pralaimėjęs šį kartą buvusiam stipresniam pagrindiniam varžovui dėl trečios vietos, nidiškiui Mantui Marozui olimpinėje Laser Standard klasėje. Šioje klasėje pagirtinai buriavo ir Robertas Urbonavičius, likęs šeštoje vietoje.

Laser Radial klasėje vyrų grupėje tik keliais taškais nuo trečios vietos atsiliko priekuliškis Neilas Straukas, ypač gerai buriavęs pučiant stipriems vėjams.

Pažangą jau šiemet spėjęs padaryti Dovydas Nikitinas taip pat turėjo tenkintis „liūdniausia“ vieta t.y. vieta šalia prizininkų. Jis iškovojo ketvirtą vietą Laser 4,7 klasės vaikinų grupėje.

Pirmųjų varžybų Laser 4,7 klasėje egzaminą išlaikė ir jaunasis Donatas Butkus, kurio, kaip ir visų kitų „Žiemio“ buriuotojų, laukia intensyvios vasaros treniruotės Drevernoje.

M.Nagdasovo treniruojami vaikai (Optimist) po žiemos išplaukę vos porą kartų, varžybose ne itin sėkmingai pasirodė. Tačiau tai buvo gera paruošiamoji sezono pradžia. Dalyvavo 5 mokyklos nariai: Nojus Bestauskas (41 vieta), Jonas Baliutavičius (45 vieta), Leonardas Kulikauskas (56), Benas Klioštoraitis (64) ir Vilius Vasiulis (67), kuriam tai buvo pirmosios varžybos.“

 

Komentavimo galimybė išjungta.