Klaipėdos rajono mero taurės varžybos

8 birželio 2016
Komentarai: 0
Kategorija: Pasiekimai
8 birželio 2016, Komentarai: 0

Praėjusį šeštadienį, Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla „Žiemys“ surengė jau tradicija tapusias Klaipėdos rajono mero taurės varžybas.

Mažieji buriuotojai varžėsi Gargždų karjere, nuo kranto stebint jų tėveliams, šeimos nariams bei Gargždų miesto gyventojams. Oro sąlygos leido įvykdyti visus 10 plaukimų.

I vietą jau trečius metus iš eilės iškovojo Nojus Bestauskas (Klaipėdos raj.), II vietą – Jonas Macevičius (Klaipėdos raj.) ir III -ioji vieta atiteko Pauliui Petrošiui (Klaipėda). Varžybų nugalėtojai apdovanoti Klaipėdos mero įsteigtomis taurėmis. Visi varžybų dalyviai buvo pradžiuginti ledais:) Nugalėtojas pagal buriuotojų tradicijas įmestas į vandenį.

Sekmadienį vaikai jau savo laivelius ruošėsi Klaipėdos mieste. Ten vyko Klaipėda „Jazz Dancer“ regata, organizuojama VšĮ „Žiemys“ ir Klaipėdos miesto mero žmonos Ingos Grubliauskienės. Plaukimai vyko Danės upėje, kur sąlygos vaikams buvo itin sudėtingos siauroje akvatorijoje. Užtat miesto gyventojai ir svečiai galėjo iš arti stebėti varžybas, ir grožėtis „džiazuojančiomis burėmis“. Šioje regatoje nugalėtoju tapo Jonas Macevičius (Klaipėdos raj.), kuris gavo pagrindinį prizą, įsteigtą „Dancer Bus electric transport system“  – kelionę į Prancūzijoje vyksiančias Tarptautinę Optimist vasaros taurės varžybas bei miesto mero įsteigtą prizą – laikrodį. II vietą iškovojo Nojus Bestauskas, ir III – vietą iškovojo Mykolas Miškinis (Klaipėda). Beje tai pirmasis Mykolo medalis.

Visi dalyviai buvo apdovanoti p.Grubliauskienės įsteigtais prizais.

Pailsėję porą dienų, „Žiemio“ mokyklos buriuotojai jau šį penktadienį, birželio 10 d. vėl varžysis BMW jaunimo taurėje, kuri vyks Drevernoje.

Komentavimo galimybė išjungta.