Š.m. rugpjūčio 19-21 d. „Limarko“ buriavimo taurės varžybos Drevernoje

25 rugpjūčio 2016
Komentarai: 0
Kategorija: Pasiekimai
25 rugpjūčio 2016, Komentarai: 0

Š.m. rugpjūčio 19-21 d. VšĮ Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla „Žiemys“ surengė jau tradicija tapusias „Limarko“ buriavimo taurės varžybas Drevernoje. Varžybose dalyvavo 32 „Optimist“ jachtų klasės dalyviai iš Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Nidos, Šiaulių, Platelių, PLungės. Kadangi šios varžybos sutapo su Laser jachtų pasaulio čempionatu, todėl „Laser Standard“ jachtų klasėje dalyvavo tik 4 dalyviai iš Klaipėdos m. ir rajono. Visas dienas pūtė silpnas vėjas, tačiau pavyko įvykdyti net 6 plaukimus.

„Laser Standard“ jachtų klasėje pirmąją vietą iškovojo Neilas Straukas (Klaipėdos raj.), II vietą – Kristupas Mažonas (Klaipėda) ir III- iąją vietą Hubertas Kalinauskas (Klaipėda). Visi trys prizininkai treniruojasi Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykloje „Žiemys“ (treneris Algis Patašius).

„Optimist“ jachtų klasės suskirstytos į 2 grupes: U11  – iki 11 metų vaikai, ir U15 – virš 11 metų ir vyresni.

„Optimist“ U11 jachtų klasėje I -ąją vietą iškovojo Vykintas Mizgiris (Neringa), II – ąją vietą Jonas Macevičius (Klaipėdos raj. treneris Marius Nagdasovas), ir III – ioji vieta atiteko Rūta Mažunavičiūtei (Šiauliai), taip pat Rūtai atiteko prizas kaip geriausiai pasirodžiusiai mergaitei.

„Optimist“ U-15 jachtų klasėje I – ąją vietą iškovojo R.Mažunavičius (Šiauliai), II – ąją vietą – Nojus Bestauskas (Klaipėdos r., treneris Marius Nagdasovas) ir III – iąją vietą – Kajus Kartanavičius (Neringa).

Šioje klasėje Dagnė Norvaišaitė (Plungė) buvo apdovanota taure kaip geriausiai buriavusi mergaitė.

UAB „Limarko“ vadovai visuomet įsteigia papidomus prizus jauniausiam varžybų dalyviui, kaip paskatinimą augti ir tobulėti. Šį kartą tai buvo D.Mažeika (Neringa).

Varžybų uždarymą vainikavo, UAB „Limarko“ atstovo  p.Sauliaus Laumenio palinkėjimo siekti tikslų kalba jauniesiems buriuotojams, vėliavos nuleidimas ir šūksniai : „VĖJO! VĖJO! VĖJO!“ Klaipėdos krašto buriuotojai ir visi varžybų dalyviai dėkoja UAB „Limarko“ už regatą ir įsteigtus prizus!

Jau šį trečiadienį buriuotojai susitiks Plateliuose regatoje „Vėjo sparnai“.

Gero vėjo!

 

Komentavimo galimybė išjungta.