25 gegužės 2016
Komentarai: 0
Kategorija: Pasiekimai
25 gegužės 2016, Komentarai: 0

Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla „Žiemys“ šį savaitgalį, gegužės 21–22 d., rėmėjų radijo stoties „Extra FM“ ir „Franke“ pagalba surengė buriavimo varžybas. Gausiai susirinko dalyvių iš Nidos, Kauno, Platelių ir Šiaulių. Šeštadienį, pučiant pakankamai stipriam 7 m/s vėjui, įvyko 4 plaukimai. Užėjus tirštam rūkui, vos spėjo finišuoti paskutiniai varžybų dalyviai. Regatos rėmėjai sušalusius varžybų dalyvius pradžiugino karšta vakariene.

Sekmadienį oro sąlygos buvo visiškai kitokios: porą valandų teko laukti vėjo. Įvyko vos 1 plaukimas.

Regatą „Laser standart“ klasėje laimėjo VšĮ „Žiemys“ trenerio A.Patašiaus auklėtinis Robertas Urbonavičius. Antrąją vietą iškovojo taip pat „Žiemio“ narys Kristupas Mažonas, trečiąją – nidiškis K.Pupkus.

„Laser 4,7“ klasėje pirma buvo „Žiemio“ mokyklos lyderė Paulina Pekūnaitė. Antrąją vietą užėmė Dovydas Nikitinas (Klaipėda) ir trečioji vieta atiteko D.Kožemečenko (Neringa).

Jauniausieji dalyviai buriavo „Optimist“ klasės jachtomis. Pagal amžių išskiriamos 2 grupės: U11 (iki 11 metų amžiaus vaikai) ir U15 (vyresni kaip 11 metų).

U15 „Optimist“ grupėje visas tris pirmąsias vietas iškovojo Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“ nariai. Pirma vieta – L.Ivanauskas, antra – R.Strelčūnas, trečia – J.Jocas, jų treneris – R.Alksnevičius.

U11 „Optimist“ grupėje pirmąją vietą pelnė Vykintas Mizgiris (Neringa), antrąją – Gustas Pipiras (Neringa) ir trečiąją  – Jonas Macevičius (Klaipėdos r.).

Birželio 4 d. Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla „Žiemys“ kviečia Gargždų miesto gyventojus ir svečius stebėti Klaipėdos rajono mero taurės varžybas Gargždų karjere.