Buriuotojai varžėsi dėl Klaipėdos rajono mero taurės

26 birželio 2017
Komentarai: 0
Kategorija: Mes Spaudoje, Pasiekimai
26 birželio 2017, Komentarai: 0

Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla „Žiemys“ tradiciškai surengė Klaipėdos rajono mero taurės buriavimo varžybas Drevernoje. Jose praėjusį šeštadienį dalyvavo „Žiemio“ sportininkai „Optimist“ jachtų klasėje.

Pagal amžių suskirstytos dvi grupės U11 (iki 11 metų) ir U15 (iki 15 metų). Pučiant nestipriam vėjui, pasisekė įvykdyti 5 plaukimus. Varžybų dalyvių apdovanoti atvyko Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

„Optimist“ jachtų klasėje U15 grupėje I vietą iškovojo Jonas Macevičius (Klaipėdos raj.), II vietą – Nojus Bestauskas (Klaipėdos raj.) ir III vietą – Paulius Petrošius (Klaipėda).

„Optimist“ jachtų klasėje U11 grupėje I vietą iškovojo Vilius Vasiulis (Klaipėda), II vietą – Benas Bestauskas (Klaipėdos raj.). Benui atiteko ir jauniausiojo dalyvio taurė. III vietą užėmė Leonardas Kulikauskas (Klaipėda).

Klaipėdos rajono mero taure apdovanota ir geriausiai plaukusi mergaitė – Aurora Ignė Mikelytė (Klaipėda).

Buriuotojai dėkoja Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai.

Jau šį penktadienį Drevernoje startuos jaunieji buriuotojai iš visos Lietuvos – vyks „BMW jaunimo taurės“ varžybos, kurias organizuoja sporto mokykla „Žiemys“.